Proč Wiegel?

Jednoduše, osobně, přímo

. Chceme vám pomoci tím, že vám poskytneme individuální poradenství a zprůhledníme komplexní postupy. Tím, že se budeme pečlivě starat o vaši ocel, jako kdyby byla naše vlastní. Tím, že osobně převezmeme odpovědnost, abyste se mohli plně soustředit na své záležitosti.

Wiegel není koncern bez duše

a u nás nebudete muset čekat na telefonické propojení v call centru. Ceníme si osobního kontaktu, osobní spolehlivosti a osobní odpovědnosti. Struktura naší společnosti proto umožňuje bez oklik kontaktovat odborníky přímo na místě. Aby vám byla vždy k dispozici kontaktní osoba, které důvěřujete a která vás bude provázet všemi vašimi projekty.

Přímý přístup

ke službám celé skupiny Wiegel. Díky své vlastní kontaktní osobě ve vašem závodě Wiegel přímo na místě máte současně přístup k celému spektru služeb všech závodů Wiegel. Spojujeme tak přednosti místní blízkosti s rozsáhlou nabídkou služeb mezinárodně působící společnosti.

Tradice jako závazek.

A věříme, že to zcela odpovídá záměru Hanse Wiegela, který v roce 1950 vytvořil zárodek společnosti. Pro něj byl hluboký pohled do očí svého protějšku a pevný stisk rukou důležitější než sebelepší smlouva. Řemeslnická poctivost Hanse Wiegela dále žije v jeho rodinném podniku, i když se z malé kovárny z roku 1950 stala jedna z nejúspěšnějších žárových zinkoven v Evropě.

Vaše ocel v dobrých rukách.